NÁŠ PŘÍBĚH

Olá Events – Inspire Crew s.r.o. je specializovaná eventová agentura, která se zaměřuje na organizaci firemních, teambuildingových, sportovních a společenských akcí. Pod hlavičkou Olá Events – Inspire Crew s.r.o. působíme od jara roku 2017, pilířem společnosti je však zkušený tým šikovných a nápaditých lidí, kteří se organizování akcí věnují přes 25 let. S našimi klienty jsme se potkávali pod hlavičkou S.E.N. Team Spirit a UP Events.
Nyní jsme se rozhodli pokračovat samostatně a spojit mnohaleté zkušenosti s vlastními představami o tom, jak se nejlépe postarat o nadšeného zákazníka. Naší základní strategií je nabídnout zákazníkům vždy to nejvhodnější řešení podle jejich potřeb. Po celou dobu působení v oblasti event managementu pečlivě sbíráme a analyzujeme poznatky i zkušenosti, abychom byli v každé fázi přípravy akce připraveni poskytnout profesionální a efektivní řešení. Realizované referenční projekty, odborná prestiž a především spokojení zákazníci nám jen potvrzují, že jsme zvolili správnou cestu.

Mgr. Jan Lorenc, jednatel 

NÁŠ TÝM

Mgr. JAN LORENC

Absolvent FTVS UK a PřFUK a řady vzdělávacích kurzů pro dospělé. Zkušený vedoucí vzdělávacích, společenských, incentivních i sportovních akcí, jednatel společnosti.  Stará se o celkový chod společnosti, obchod, produkci a vedení projektů. 

Mgr. JAN FAJGL

Absolvent oboru Pedagogika tělesné výchovy na Technické universitě v Liberci. Zkušený a všestranný instruktor outdoorových aktivit, specialista
na lanové překážky. Jako lektor působil ve společnostech S.E.N. Team Spirit, UP Events, Outdoor Discovery.  

Ing. ZUZANA HEROLDOVÁ

Absolventka University Hradec Králové oboru Management cestovního ruchu a Masarykovy univerzity v Brně obor Veřejná správa. Zkušená vedoucí společenských, sportovních a incentivních akcí po celém světě. Má na starosti kompletní přípravu a produkci akcí.

Bc. ZDEŇKA NOVÁKOVÁ

Absolventka oboru Podnikové informační systémy na VŠE v Praze. Zkušená lektorka specializující se na sportovní a společenské akce. 


JIŘÍ FOLPRECHT

Absolvent VŠCHT Praha. Outdoorový instruktor a lektor
s mnohaletou praxí. Působí jako průvodce cestovních kanceláří CK S.E.N. a Rubikon. Celoživotní lezec na pískovcových skalách a všestranný sportovec. Věnuje se akcím v přírodě. 


Mgr. VERONIKA JÍLKOVÁ

Absolventka AVU. Lektorka společenských akcí, specialista na výtvarné a dramatické programy. 

Mrg. JAN SOUCHA

Absolvent FTVS UK a řady vzdělávacích kurzů. Zkušený instruktor a lektor sportů
v přírodě. V minulosti působil
ve společnosti Alpinautic,
Česká cesta, S.E.N. Team Spirit, UP Events. Věnuje se především vzdělávacím akcím a produkci.


RENATA BOROVIČKOVÁ

Absolventka FTVS UK - obor fyzioterapie a PeDFUK obor francouzský jazyk. Zkušená lektorka sportovních aktivit. V minulosti pracovala například pro společnost Alpinautic. 
 
 

© OLÁ Events - Inspire Crew s.r.o.